O nás

Zeleň v Raji – Záhradníctvo vzniklo z iniciatívy zanietených záhradníkov v lokalite Slovenský Grob – Malý Raj Zátišie s cieľom dodať kvalitné rastliny vo výhodných cenách a skrášliť záhrady v danej lokalite rozmanitejšími drevinami ako len tujami.

Naša činnosť je zameraná predovšetkým na pestovanie okrasných a úžitkových rastlín. V ponuke máme široký sortiment exteriérových rastlín, konkrétne trvaliek, skalničiek, liečivých rastlín, menej známych druhov ovocia, ihličnatých a listnatých drevín ako i exotiky. 

Filozofiou od začiatku bolo nedodávať masovo – každá jedna rastlinka, ktorá sa od nás distribuuje k Vám je výsledkom prvotného výberu našimi dodávateľmi – renomovanými aj slovenskými záhradníkmi, z ktorých následne vyberáme ešte aj my fyzicky tie najsilnejšie a najzdravšie rastlinky. 

Snažíme sa Vám poskytnúť maximálnu podporu, aby ste u nás zakúpené rastlinky bezpečne zasadili a následne sa Vám bez problémov zakorenili a dlhé roky Vám prinášali radosť a úžitok.

Nemáme záujem predávať veľké šarže rastlín – v prvom rade nám ide o to, aby ste si od nás odviezli zdravé, silné rastlinky vo výhodných cenách, nie položky. A to dokážeme len vďaka našej politike, že nedržíme veľké objemy rastlín u nás – v Zátiší máme len menšiu prezentačnú plochu/odberné miesto – ale riešime distribúciu podľa možnosti priamo od pestovateľa k Vám, aby rastlinky nezažívali príliš veľké šoky.

Sme tu pre Vás, pomáhame Vám napĺňať predstavy a uskutočnovať Vaše sny o peknej záhrade.

 

NjQ4M